Ad Valvas 1966-1967 - pagina 108
Het bestuur deelt mede, dat op vrijdag 9 december een koffiemaaltijd gehouden zal worden in de Brakke Grond, waarbij de heer A. Nieuwland met behulp van dia's en geluidsbanden zal spreken over zijn reis naar Algerije en Marokko. Aanvang 12.15 uur. Maandag 12 december spreekt de heer H. Lammers in één der zalen van Hotel Polen over „Tien over Rood". Aanvang 20.00 u. Dinsdag 13 december wordt er een discussieavond gehouden over actuele politiek in de Bedstee van het Brouwerswapen, Rembrandtsplein. Aanvang 20.00 uur. Voorts maakt het bestuur U attent op de wekelijkse borrel op woensdag in de Red Coach Inn, Spuistraat 245 van 17.00 tot 18.30 uur. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. DIVERSEN s.i.b.
landelijk De troonrede van de nieuwe president van de S.I.B., de heer De Charro, bevatte twee passages die een belangrijke verandering inhouden i.v.m. het tot nu toe gevoerde beleid: I Delegatie: de organisatie van een excursie/uitwisseling zal in
de toekomst zoveel mogelijk worden opgedragen aan de afdelingen; voor wat betreft de consequenties voor de afdeling VU verwijzen we U naar punt 4 van het afdelingsnieuws. 2 Ontwikkelingssamenwerking: de S.I.B. is van mening, dat de tegenstelling Noord-Zuid kan worden beschouwd als één van de belangrijkste kwesties van deze tijd. Ze is daarom van plan meer aandacht aan deze problematiek te besteden door het organiseren van een meerdaags congres of week-end en het opzetten van een landelijk informatiecentrum. afdeling Plannen, plannen, plannen . . . . 1 Nieuwjaarsborrel, woensdag 18 jan. in de Leidsche Taveerne. 2 Lezing donderdag 26 jan. in hotel Rijnders over „Het Chinese Communisme, agressie of defensie?" 3 Week-end, 25-26 februari over het thema „Oorlog en vrede in de kunst", met o.a. een film van Godard „Les Carbiniéris", een verhandeling over Tolstoi, Dostojewski en Berthold Brecht en een inleiding over ,,De functie van de kunst in de oorlogs- en vredesprobl ematiek''. 4 Joegoslavië-reis in de zomer van '67. Aanmeldingen voor 3 en 4 lopen via het abactiaat, t.n.v. mej. M. van Oosten, Haarlemmermeerstraat 90^.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 9 september 1966
Ad Valvas | 292 Pagina's