Ad Valvas 1966-1967 - pagina 27
t«r%
•^ '*^5-^^
ad valvas
WEEKBLAD VAN DE CIVITAS ACADEMICA DER VRIJE UNIVERSITEIT
14e JAARGANG
Nr. 4
7 oktober 1966
12 oktober 1966
Op de (KLM-Aerocarto) luchtfoto ziet u: i. academisch ziekenhuis 2. gebouw biologie en geologie 3. gebouw wiskunde, sterrenkunde en natuurkunde met cyclotron-gebouw 4. provisorium 5. studentencentrum 6. woonhuis leerlingen verpleegstersschool.
Op deze dag zal zijne excellentie de minister van onderwijs en wetenschappen, prof. mr. I. A. Diepenhorst, een aantal nieuwe VU-gebouwen officieel in gebruik stellen. Dit geschiedt tijdens een bijeenkomst in het RAIcongrescentrum, waar de minister ook een rede zal houden. Prof, dr. C. C. Jonker zal daarna spreken over „Studievrijheid en de efficiëntie in het
wetenschappelijk onderwijs", In aansluiting aan deze bijeenkomst, die in de morgenuren gehouden zal worden, zal 's middags in het academisch ziekenhuis een tweede samenkomst worden gehouden: de minister zal ook daar het woord voeren en door het onthullen van een wandversiering de opening van het ziekenhuis een bijzonder cachet geven.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 9 september 1966
Ad Valvas | 292 Pagina's