Ad Valvas 1967-1968 - pagina 168
STÜDBNTEINRÄAPAGENDA stadsschouwburg vr. 19 jan. Le Comte Ory za. 20 jan. De Honger en de Dorst zo. 21 jan. Le Comte Ory De Honger en de Dorst ma. 22 jan. Mimi Cry di. 23 jan. Le Comte Ory WO. 24 jan. Ned. Danstheater do. 25 jan. De Trap vr. 26 jan. De Vrek stedelijk museum Een Modebeeld, jonge Nederlandse Modeontwerpers tot 18-2.Koen Wessing, fotoos tot 28-l.Kupka, schilderijen, gouaches tot 25-2 SRVU-KAART Teneinde een optimaal gebruik te kunnen maken van uw SRVU-kaart, zowel voor redukties als voor het uitbrengen van uw stem bij de SRVU-verkiezingen op 20, 21 en 22 februari a.s., verzoeken wij u uw kaart (e'e'n pasfoto meenemen) aan de balie van het Provisorium af te halen. DEBAT Zoals vorige week door ons werd bericht, zal op 8 februari a.s. een studentendebat worden gehouden over de toekomst van de Vrije Universiteit. Inmiddels zijn de drie discussie-groepen die stellingen over de drie onderwerpen zullen formuleren gevormd. De onderwerpen zijn: a. het christelijke van de VU- toekomstige ontwikkehng; b. communicatie tussen de faculteiten- de derde doelstelling van het wetenschappelijk onderwijs; c. een kritische universiteit op ,,Christelijke grondslag"; De besturen van SRVU en Disputorenraad hopen, dat iedere VU-student het belang ziet van een bezinning op de toekomst van de Vrije Universiteit. KSD'68 Het bestuur van de SRVU vestigt uw aandacht op het, in het kader van de Katholieke Studentendagen, georganiseerde congres over automatisering van 1 tot 4 februari. Bij dit congres is onder meer ook plaats gemaakt voor füm, toneel en een tentoonstelling. U kunt U er laten ,,rnatchmaken" en er feestvieren. Gratis programmaboekjes zijn te verkrijgen bij KSD, postbus 3380 te Amsterdam. REDUCTIES De Sjaloom-groep zal dit jaar in het bijzonder de aandacht richten op de kosmo-politiek. In dit kader wordt een aantal uitgaven ver-
ad valvas
zorgd over internationale politiek. Maandelijks verschijnende documentatiemappen (f 12,50 per jaar) en schriften (f 15,-) en 6 maal per jaar stories over bepaalde personen en gebeurtenissen. De eerste story is inmiddels verschenen en handelt over Che Guevara. NSA Ieder, die belang stelt in en nader geïnformeerd wil worden omtrent het verkiezingsprogramma van het NSA-VU, is welkom op de kennismakingsborrels, welke gehouden zullen worden op 22 januari te 17.00 uur in café de Maas, Overtoom 428 en op 24 januari a.s. te 20.00 uur in het studentencafé Uilenstede.
MUNDUS borrel 24 januari - 17.00 uur - Koningslaan 22
liber het kollegium deelt mee dat op 23 januari een reduxizitting zal plaats hebben ter sociëte 'Portus' voor diegenen die menen in aanmerking te komen voor een verminderde contributie of societeitsbijdrage. Zij dienen zich hiertoe schriftelijk op te geven bij het abaxiaat, waarna een uitnodiging met vermeld uur van welkom zal worden teruggestuurd. Het abaxiaat is gevestigd: Amstelveenseweg 83 ". De sociëteit 'Portus' is gevestigd: M.H. Trompstraat 7 hs.
qbdbd Door adresseer-moeUijkheden is het niet mogelijk om, als gebruikelijk, een stencil met de nodige informatie te versturen. Ad Valvas zal Uw enige informatiebron zijn. Nieuwjaarsthee: alle leden zijn welkom op dinsdag 30 januari om 16.00 uur in het Studentencafe Uilenstede. Het bestuur onderzoekt de mogehjkheden om tot de oprichting van een tweetal gezelschappen te komen. Mocht U belangstelling hebben voor een pleitgezelschap of een gezelschap voor bedrijfsrecht, neemt U dan even contact op met het bestuur voor 7 februari.
Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de casus van prof. mr. G. E. Mulder. Opgave zo spoedig mogelijk bij het bestuur.
vgsa bijbelstudieavond De Senaat deelt mede, dat er op donderdag 25 januari te 20.30 uur een Bijbelstudieavond gehouden zal worden in een zaal van het Woestduincentrum. Het thema van de avond is „Als de goden zwijgen " n.a.v. Jesaja 46 en Jeremia 10. De leiding berust bij ds. B. J. F. Schoep.
SIB excursie berlijn Van 7 t/m 15 maart organiseert de SIB een excursie naar West- en Oost-Berlijn. In samenwerking met Berlijnse studentenorganisaties aan beide zijden van de muur, is een zeer aantrekkelijk programma samengesteld. Voor slechts f 9 0 , - kunt u aan deze excursie deelnemen. U kunt zich opgeven, en inlichtingen krijgen, bij de abactis SIB-VU: Pauline van Spronsen van Baerlestraat 116 Opgave tot eind januari! excursie yoegoslavië oktober 1968 voorlopig thema: „demokratie in het bedrijfsleven". Een werkgroep onder wetenschappelijke begeleiding van de heer J. Ramondt bereidt zich op deze excursie voor. Om in staat te zijn dit onderwerp van zo veel mogehjke zijden te bestuderen, streven wij ernaar binnen de werkgroep een grote verscheidenheid aan studierichtingen samen te brengen. Schroomt u zich niet, wanneer u in dit onderwerp geïnteresseerd bent, u voor deze werkgroep binnenkort op te geven, bij: Maarten Das,Fransv. Mieresstraat 120, tel. 727306 sector ontwikkelingshulp Deze sector bestaat uit twee groepen, die onder begeleiding van Jarig Bakker het volgende onderwerp bestuderen: „de benaderingswijze van de autochtone bevolking van het ontwikkelingsland zelf bij ontwikkelingshulp". Dit ter voorbereiding van het ontwikkelingsweekend, dat de SIB organiseert op 15/16 maart. Voorts mag nogmaals de aandacht gevestigd worden op de mogelijkheid om via de SIB een studiereis te maken naar een der ontwikkehngsgebieden. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij: Fred Hoekstra, Uilenstede 42-251, Amstelveen, tel 02964 - 33069
WEEKBLAD VAN DE CIVITAS ACADEMICA DER VRIJE UNIVERSITEIT Redactie-adres: Bureau Voorlichting V.U., Provisorium, De Boelelaan 1115, AmsterdamBuitenveldert, Postbus 7161. Kopij voor het nummer van 2 februari inleveren vóór donderdag 25 januari, 10 uur v.m.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 1 september 1967
Ad Valvas | 356 Pagina's