Ad Valvas 1968-1969 - pagina 133
*:
verkiezingen Volgens het verkiezingsreglement van de Studentenraad aan de Vrije Universiteit staat de kandidaatstelling voor de verkie zingen van bovengenoemde studentenraad op 11, 12, 13 februari 1969 open voor alle partijen, groeperingen en personen, mits aan de voorwaarden, vastgelegd in het Reglement is voldaan. Indiening van verzoeken tot registratie voor de verkiezingen dienen schriftelijk te ge schieden vóór donderdag 23 januari 1969. Verkiezingsreglementen zijn aan de balie verkrijgbaar.
iift«tfÄ.|ÄÄBais OLLES MOSTER Styrelsen meddelar att den nasta ar är sammanställd p fóljande satt: G. P. van Kamp, ordforande; Fröken C. M.^^ van der Baan, sekreterare (Trouringhstr. 26"); J. C. Klein, skattmästare; Fru H. G. Caron, ledamot I; Fröken F. Ziegeler, ledamot II.
VESVU
In verband met de late aanvang der lessen aan onze faculteit is de datum waarop de excursie naar de effectenbeurs zal plaats vinden gewijzigd in 24 februari. Opgave vóór 15 februari, zie prikbordProvisorium. CRIME DOES PA Y (criminologisch gezelschap) nodigt speciaal de psychiatriemedicijnen studerenden uit zich aan te melden. Overi gens staat het eenieder vrij mits crimineel geïnteresseerd zich aan te sluiten. Opgave uitsluitend op kamer B 122 van het Crimino logisch Instituut, Provisorium, De Boele laan 1115.
corps _£i. ov Stoa ^j Vanaf heden is het abactiaat gevestigd: B. S. Vriens, Amsteldijk 31", Amsterdam.
dat het de goede voornemens harer leden bewaarheid hoopt te zien in betalingen van f 82,50 aan haar quaestrix; dat haar quaestrix genegen is woensdags in de avond van half 8 tot half 9 zitting te houden in verband met gezonde regelingen; dat eenieder, die de laatste tijd geen stencil ontving, kennelijk is verhuisd en dat het dan raadzaam is toch maar eens een adreswijziging door te geven; dat nu toch echt de plaat met „Fata Mor gana" en „Humanae Vitae", waarvan de op brengst ten goede zal komen aan het actie comité Hulp Ontwikkelingslanden, tegen be taling van f 4,50 verkrijgbaar is op haar be stuurskamer. Willemsparkweg 123. clubbestuur Voor het verrichten van clubdiensten worden op de hiernavolgende data vriendelijk doch dringend verzocht vanaf 22.00 uur aanwezig te zijn op Mansio, WiUemsparkweg 123: januari: di. 14: E. Kruit WO. 15: C. M. Lindner do. 16: F. E. Eerdmans vr. 17: A .A . van der Heide ma. 20: M. van Daalen Ch. A. Carlier di. 21: M. M. Luijendijk G. J. Mulder WO. 22: G. i. van der Hoeven do. 23: J. H. Kramer A . Olthof vr. 24: T. Tervoorn ma. 27: P. M. Domisse T. Dijkstra di. 28: J. Poortinga A . J. Kwaak WO. 29: Ch.Buitinc do. 30: M. R. Steine G. A. van Unen vr. 31; J. M.Vos Bij eventuele verhindering graag 3 dagen van te voren bericht. Bij geen bericht van ver hindering ziet het clubbestuur zich genood zaakt een boete te heffen. mansio Dinsdag 14 januari, 10.00 uur n.m. OPENINGSBORREL met interdisputaire cabaretattractie! ov paian Mocht u het nog niet weten; in 't bestuur zetelt ook nog een paianidnousa. Voor het academisch jaar 1968'69 is het Hanna Kraan, Keizersgracht 533". ov pallas Het bestuur deelt mede, dat het voor het jaar 19681969 als volgt is samengesteld: mej. M. M. A. Galle, praeses; mej. A . L. van Andel, abactis (P. C. Hooftstraat 139); mej. A. M. G. Roelink, quaestrix; mej. K. A . Pluut, archivaresse. axkyonh Het bestuur deelt mee, dat het voor het jaar 19681969 als volgt is samengesteld: Mienke V. d. Merwe, praeses; Ineke Brouwer, abactis (Amstelveenseweg 1058); Els Pluym, quaestrix.
VVSVU
liber het bestuur deelt mede, dat de nagroentijd zal bestaan uit twee ronden, waarvan de eerste met opdrachten zal worden opgeluisterd en de laatste zal be staan uit gezellig praten met de aspirant leden; dat het gaarne van de abactides der ora torische verenigingen vernam waar zij in januari zoal reunie gaan houden. De preciese datum zij ook vermeld;
cnos gezelschap Op 10 december jl. is het CNOSGezelschap opgericht door enige leden der SV LIBER. Het doel van dit gezelschap is het bestuderen van de cnostiek, ondermeer door het regel matig publiceren van wijsheden, die in het Grote CNOSboek"zijn neergelegd. Tevens zal er een cursus worden gegeven, na afloop waarvan het CNOSbewijs zal worden uitge
reikt. Het lidmaatschap is verkrijgbaar voor alle cives bij onderstaande personen: Louis Amand Oppercnos; Jaap Gerritsma Cnosjockey. Het secretariaat is gevestigd: De Lairesse straat 174, alwaar men zich kan opgeven als aspirantcnosser. ov pascal Het abactiaat zal met ingang van 20 januari^ te vinden zijn in de Witte de Withstraat 149"'.
cyclades Om het toenemende verhuur van de sociëteit in goede banen te leiden, verzoekt het socië teitsbestuur een ieder zich bij de aanvraag in het vervolg tot de A uctor (J. A. Krikke, Wouwermanstraat 22", tel. 728063) te wil len wenden. Bij eventuele afwezigheid van hem kan men in dringende gevallen ook con tact opnemen met de Provisor (J. J. Sybrandi, Planciusstraat 91', t e l 66627).
te
asvu
schaatsen Aan alle schaatsers wordt bekend gemaakt dat de A SVU een KNSBtrainer aangetrok ken heeft, te weten de heer J. Pronk, die van af heden iedere vrijdag een schaatstraining zal geven van 13.0014.30 uur op de Jaap Edenbaan, terwijl deze dan dus voor het overige publiek gesloten is, aan_ allen die in het bezit zijn van een ASVUkaart „schaatsen". Deze kaart is te verkrijgen aan de SRVUbaüe in het Provisorium ä f 5,— + eventueel f5,— basiscontributie. De toegangsprijs voor de Jaap Edenbaan is op die tijd minimaal, nl. slechts f 0,50 per persoon. De schaatstraining, die gegeven zal worden zowel voor wedstrijd schaatsen (nationale studentenkampioen schappen Deventer!) alswel voor hen, die ge woon wat beter en makkelijker willen Ieren schaatsen, zal doorgaan tot het eind van het seizoen, d.w.z. tot eind maart. Wij rekenen op diegenen die zich reeds opgegeven hebben en op allen die dit nog gaan doen. badminton Alle badmintonteams, die in de competitie meededen, zijn kampioen geworden. Zij zul len automatisch promoveren naar een hogere klasse hetgeen plezierig is en perspectief geeft voor de toekomst. sporthal De ASVUsporthal is vanaf 2 januari weer normaal geopend tot 23.00 uur. De lessen beginnen op dinsdag 14 januari, alleen op dinsdag 7 januari zal er reeds indoortraining gegeven worden door de heer Rijks (21.30 23.00 uur). In de tijd dat de lessen vervallen maar de sporthal toch geopend is, zal er de mogelijkheid zijn tot recreatiesport. telefoon asvukantoor Het A SVUkantoor zal voortaan te bereiken zijn onder nummer 020 484215. De portier van het A SVUgebouw heeft als nummer 0 2 0 4 8 4 2 1 1 gekregen. schaken Brussel: Tijdens het jongstleden november/december gehouden sterk bezette internationale universi taire schaaktoernooi van de Université Libre de Bruxelles zijn door een vertegenwoordi
13
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 30 augustus 1968
Ad Valvas | 330 Pagina's