Ad Valvas 1980-1981 - pagina 79
AD VALVAS — 3 OKTOBER 1980
mededelingen kunnen tot donderdagmorgen 10 uur bij het redaktlesekretarlaat (kamer od-01, hoofdgelMuw) worden ingeleverd voor publlkatle In het nummer van de week daarop, de tekst moet in tweevoud zijn getypt, speciaal kopijpapier wordt dösr het redaktlesekretarlaat verstrekt. voor meermallge plaatsing van dezelfde mededeling dient deze evenzoveie malen te worden Ingeleverd, men houde de berictiten kort en bondig. men wordt verzocht de tekst zonder hoofdletters te typen en boven elk bericht een kopje te plaatsen, voor het benadrukken van een woord wordt dit onderstreept.
algemeen algemene inleiding In de milieuproblematiek opdat mogelijke deelnemer/sters het doctoraalbijvak algemene inleiding in de milieuproblematiek in kunnen passen in het studiejaar berichten wij nu reeds dat deze driemaandscursus op 15 januari 1981 zal starten. De cursus bestaat uit 16 hoorcolleges op donderdagmorgen, beginnende op 15 september en een viertal werkcolleges in maart, april en mei. het maken van een werkstuk en een afsluitend tentamen behoren tot de studie-eisen, inlichtingen bij j . i. visser, Provisorium III, kamer k-006, tel. 548-3827. studentengesprekskring maandag 6 okt. komt de chr. ger. studentengesprekskring voor de eerste maal in dit seizoen weer bijeen, het onderarerp van deze avond zal zijn: christelijke verantwoordelijkheid in de samenleving, we beginnen om 20.15 u. en de plaats van samenkomst is: dmb-centrum, heiligeweg 21. instituut voor godsdienstwetenschap vrijdag 10 oktober a.s., 's middags 14.00 uur, spreekt, tijdens een vergadering belegd door het interfakuItaire instituut voor godsdienstwetenschap, de Indiër dr. vishal mangalwadi over het aktuele thema: present-day Indian gurus, de bijeenkomst wordt gehouden in zaal 14a-04, tenzij ter plaatse anders aangegeven, iedere belangstellende is van harte welkom!
godgeleerdheid instituut voor godsdienstwetenschappen, zie verder onder: algemeen, zie voor doctoraal bijvak algemene inleiding in de milieuproblematiek verder onder: algemeen. sektie missioiogie en evangelistlek de doctoraalcolleges v.d. sektie missioiogie en evangelistlek zullen op 8 okt. a.s. om 12.30 u. in zaal 14a-10 (hoofdgebouw) aanvangen, hef ondenwerp dit jaar zal zijn: 'evangelie voor de armen'. gedurende de laatste twee ä drie jaar hebben verschillenden zich met deze missiologische notie en de constellatie vragen daaromheen ingelaten, ook de in mei j.l. gehouden wereldzendingsconferentie te melbourne heeft het hoofd over deze kwestie gebogen, m.n. de sektie, die zich bezig heeft gehouden met het subthema; 'goed nieuws voor de armen', uitgaande van enkele fundamentele artikelen, een recent verschenen trilogie van de ccpd (de afdeling van de wereldraad van kerken voor de participatie van de kerken in ontwikkeling) over de kerk en de armen, en de discussies en documenten van de genoemde mellxjurne-sektie willen we ons grondig bezinnen op dit vraagstuk, we zullen de ontwikkelingen daaromtrent historisch en systematisch trachten uiteen te zetten, ons daarbij afvragend: 1) of de stelling „het evangelie is primair voor de armen bedoeld" wel of niet bijbeis-theologlsch verdedigbaar, logisch houdbaar, dan wei zinvol is, en 2) wat zij welbeschouwd voor theologie en gemeente In nederland betekent: voor het verstaan v.h. evangelie, het heil, de mens, etc; voor het pastoraat, de prediking en de evangelisatie, de volgende titels zullen als grondteksten voor de cursus dienen: 1) de t>ovengenoemde trilogie julio de santa ana, e.a., good news to the poor, the challenge of the poor In the history of the church; julio a. barreiro, e.a., separation without hope? essays on the relation between the church and the poor during the Industrial revolution and the western colonial expansion; Julio de santa ana
e.a., towards a church of the poor. 2) c. boerma, kan een rijke zalig worden? 3) een weri<tx)ek met een aantal relevante artikelen, samengesteld door en te verkrijgen bij de sektie missioiogie en evangelistlek. alle ingeschreven belangstellenden zijn van harte welkom aan deze colleges deel te nemen.
rechtsgeleerdheid studie-adviseur het spreekuur van mw. schutte op donderdag 9 oktober a.s. komt te vervallen. kandidaatsexamen/le jaars uitslag kandidaatsexamen zal plaatsvinden op vrijdag 10 oktober vanaf 13.30 uur. De uitslag aan 1e jaars zal zijn op maandagmorgen 13 oktober van 9.00 uur tot 12.00 uur en dinsdagmiddag vanaf 13.00 uur. u zult een oproep per post ontvangen. studiegids 80-81 op bladzijde 30 is in het schema rijksstudietoelage 80-81 een storende fout geslopen, onder het kopje kandidaats bij de doctoraalfase hoort te staan 1981, 1980, 1979, 1978, 1977. op bladzijde 52 behoort gelezen te worden bij adm. bestuursrecht adm. procesrecht, op bladzijde 9: prof. mr. de haan zit op kamer 5a 41 (tel. (548) 5496) en niet op 5a 39. ovr I op het eerste college ovr I is een stuk verspreid getiteld „aanvullende informatie", extra exemplaren zijn verkrijgbaar op de faculteitsbureau (vakje ovr I). zie voor doctoraal bijvak algemene inleiding In de milieuproblematiek verder onder: algemeen. qbd mededelingen, zie verder onder qbd. doctoraalprogramma encyclopedie der rechtswetenschap voor het tentamen encyclopedie der rechtswetenschap II dient naast de in de studiegids vermelde verplichte stof tevens bestudeerd te worden: g. j . scholten, d. f. scheltens en h. j . van eikema hommes, rechtsbeginselen, w. e. j . tjeenk willink, zwolle, 198Ö. dit boekje is verkrijgbaar bij de vu boekhandel, uit de in de studiegids vermelde arrestantenverzameling is slechts een beperkt aantal arrestanten verplicht; zij komen voor op de arrestantenlijst, die tijdens college zal worden uitgereikt, en desgewenst ook op het studiesecretariaat kan worden afgehaald, de overige arrestanten zijn slechts bedoeld als illustratiemateriaal, aanvulling op de adreslijst: het adres van mr. t. d. de groot is mr. p. n. arntzeniusweg 8, 1098 gn amsterdam, tel. 658056.
geneesl<unde gezondheidszorg in nicaragua vrijd. 10 okt. a.s. in prins hendriklaan 31 een themaavond over de gezondheidszorg in nicaragua. mariella michael, verpleegkundige, en renneke van de baan, gynaecologe, vertellen over hun ervaringen in de wederopt)Ouw van mediese hulp na de bevrijding, verder dia's en informatie over de mogelijkheden tot uitzending, na afloop een informele koassistentenborrel. de avond wordt georganiseerd door de werkgroep mediese ontwikkelingssamenwerking van de mfvu. aanvang 20 uur. heb je belangstelling voor deze werkgroep, bel dan anne emans 768800 of teken in op de lijsten die hangen in de hal vd mediese fakuiteit. iedereen is welkom en in het bijzonder zij, die na hun studie in de tropen willen gaan weri<en of er informatie over willen hebben. zie voor doctoraal bijvak algemene Inleiding In de milieuproblematiek verder onder: algemeen. zie onder mfvu voor: co-asslstentengroep.
wiskunde en natuurwetenschappen zie voor doctoraal bijvak algemene Inleiding In de milieuproblematiek verder onder: algemeen.
biologie gastcollege (diersystematiek en zoögeografle) op maandag 6 oktober a.s. om 15.30 uur zal dr. j . dugdale, hoofd van de afdeling entomologie van het „mr. albert station" auckland, nieuw-zeeland een college geven over het onderwerp „insect and hostplant relationships in new sealand". plaats: biologisch laboratorium - zaal c117.
promoties donderdag 9 oktober te 13.30 uur: g. abma, letteren, u.r.-zaal, promotor: prof. dr a. th. van deursen. donderdag 9 oktotjer te 15.30 uur: j . h. ietswaart, wisk. nat., u.r.zaal, promotor: prof. dr. m. vroman. vrijdag 24 oktober te 13.30 uur: j . b. van mourik, geneeskunde, aula promotor: prof. dr. g. den otter, vrijdag 24 oktober te 15.30 uur: r. r. frants, geneeskunde, u.r.-zaal, promotor: prof. dr. a. w. eriksson. inaugurele oratie vrijdag 10 oktober te 13.30 uur: dr. h. m. pinedo, geneesk., aula. vrijdag 10 oktober te 15.30 uur: dr. s. griffioen, soc. wet./centrale interfak., aula. vrijdag 31 oktober te 13.30 uur: mevr. dr. j . de jong-gierveld, soc. wet., aula. congressen/evenementen zondag 19 oktober: dies natalis, te 17.00 uur: kerkdienst oude kerk te amsterdam. maandag 20 oktober: dies natalis, te 14.00 uur: plechtige openbare zitting van het college van dekanen in de nieuwe kerk te amsterdam t.g.v. de honderdste stichtingsdag der universiteit, uitreiking eredoctoraten, installatie kuypercatheder. afscheid vrijdag 31 oktober te 15.30 uur: afscheid prof. dr. w. th. nauta, wisk. nat., aula.
letteren lezingen door de vrouwenoverieggen geschiedenis van de v.u. en de u.v.a. worden de volgende lezingen verzorgd, maandaag 13 oktot>er: diets symons „prostitutie in de tweede helft van de 19e eeuw. maandag 3 november: diana allen: „woman in tanzania". plaats: historisch seminarium, herengracht tijd: 16.00 uur. iedereen is van harte welkom. zie voor doctoraal bijvak algemene inleiding In de mllleuproblematle verder onder: algemeen.
èkonomie Jaarverslag nederlandsche bank 1979 wederom veritrijgbaar op het secretariaat van het economisch en sociaal instituut; jaarverslag nederiandse bank 1979. af te halen bij mevr. m. j . de swart-van doornewaard, kamer 4a-15, hoofdgebouw, ledere ochtend tussen 9 en 13 uur, tegen de gereduceerde prijs van ƒ 1 1 , — ook over 1978 nog enkele exemplaren beschikbaar è ƒ5,— pep-ombudsmens de pep (de fakulteitsraadsvertegenwoordiging van de vesvu) gaat een vast ombudsuur instellen, iedereen die problemen heeft met de fakuiteit, met studieregelingen of met iets anders waarvan hij/zij denkt dat een pepper meer van hoort te weten, kan op dat uur terecht bij de pep. misschien kunnen wij je helpen het probleem op te lossen, door je te helpen wegwijs te maken bij wie je moet zijn, of door zelf Iets aan te kaarten bij mensen of kommissies, mogelijk kunnen hierdoor ook problemen die meer algemeen zijn aangepakt worden op de fakuiteit in jouw belang en dat van je medestudenten, het pep-ombudsuur is iedere maandagmorgen van 10-11 uur In 3-a-15. als je dan beslist nooit kunt, kun Je bij de vesvu een telefoonnummer van een pepper vragen zodat je een andere afspraak kunt maken, tenslotte zijn de peppers ook (maar) studenten, alleen wel medestudenten die meer van het reilen en zeilen op de fakuiteit horen te weten dan anderen, en dat ten behoeve van jou, daartoe zijn we gekozen! tentamenrooster doktoraal: 6 oktober 1922 int-ekon-betrekk., 17 oktober 19-22 wiskundige Ökonomie, 21 oktober 14-17 inl. informatika 1, 23 oktober 9.30-17 voortgezet t)oekhouden II, 24 oktober 10-13 informatika I, 24 oktober 14-17 ontwikkelingsekonomie-l, 29 oktober 19-22 monetaire theorie, dok. college midden en kleinbedrijf op het rooster staat vermeld dat de tx>vengenoemde colleges zijn bestemd voor groep II (donderdag van 15.00-17.00). de colleges zijn echter bestemd voor de groepen I en II. niet westerse sociologie van het doktoraal keuzevak nws (cult, antropologie) gegeven door drs. a. koster, zijn de colleges iedere donderdag van 14.15 uut tot 16.00 uur in zaal 5a-05. vervoersekonomie tweedejaars doktoraal-studenten die in het tweede semester de werkkolleges willen volgen, dienen zich hien/oor in te schrijven bij het studiesekretariaat (2a-14). op 21 november zal er een voorbespreking worden gehouden. In verband met de vakgroepexkursie naar groningen gaan de kolleges vervoersekonomie op 17 oktober niet door. bedrijfsspel studenten die in Januari a.s. aan het bedrijfspel willen deelnemen en zich nog niet hebben opgegeven, dienen vóór 14 oktoljer a.s. contact op te nemen met drs. I. J. de man, kamer 3a-40, tel. 5482646. zie voor doctoraal bijvak algemene Inledlng in de milieuproblematiek verder onder: algemeen. dok. tentamens organisatie en leiding in vertsand met de ziekte van de heer k. de jong, zal de heer eppink de coördinatie van deze tentamens voortaan verzorgen, tentamens dienen schriftelijk te worden aangevraagd. colleges marktkunde de colleges marktkunde I worden gehouden op maandag van 13.00-15.00 uur in zaal 1a-05. de nieuwe hoogleraar martdkunde prof. dr. g. morello zal o.m. spreken over „marketing in perspective, the role of marketing in contemporary society", tevens zal hij de opzet van de marketing colleges bespreken, zoals die in de kursus 80'81 aan de vu worden gegeven, iedere geïnteresseerde is van harte welkom. monetaire theorie, doctoraal degenen die willen deelnemen aan het weri<kollege monetaire theorie in het tweede semester, worden verzocht dat vóór 30 okttxjer a.s. kenbaar te maken door intekening op een bij het studiesekretariaat aanwezige lijst, tijdens het kollege van 16 oktober a.s. zullen lijsten met ondenverpen en literatuursuggesties worden uitgedeeld, tijdens het kollege van 30 oktotier a.s. vindt de verdeling van de onderwerpen plaats, voorstellen van de deelnemers t.a.v. ondenwerpen zijn welkom. economische filosofie in de studiegids staat ten onrechte vermeld dat het college economische filosofie in het eerste semester wordt gegeven, men leze hiervoor het tweede semester! kandidaats mededeling l.v.m. praktikum kandl-
daats-flnanclerlng t.b.v. avondstudenten dit praktikum staat alleen open voor avondstudenten die in het kursusjaar 1979/ 1980 de kolleges kandidaats-financiering hebben gevolgd. Het is een „herhalingspraktikum". Slechts bij voldoende belangstelling (dit ter beoordeling van de vakgroep) zal dit praktikum doorgang vinden, gezien het herhalingskarakter zal dit praktikum voor het eerst op 8 oktober gegeven worden, behandeld wordt dan opgave 2-15 uit het, eind deze maand te verkrijgen, oefent)oek van de vakgroep, aanmelding voor dit praktikum kan tot 1 oktober geschieden op het studiesekretariaat, kamer 2a-14. op maandag 6 oktober zal op het studiesekretariaat een mededeling hangen over het al dan niet doorgaan van deze praktika. inschrijvingen kunnen ook telefonisch geschieden, overigens zij opgemerkt dat men te allen tijde aan één van de i^dag"praktika kan deelnemen. kand. eiem.boekhouden zij die in aanmerking (menen te) komen voor een vrijstelling van het tentamen elementair boekhouden (geldt ook voor avondstudenten) kunnen t/m vrijdag 31 oktober a.s. een kopie van de betreffende cijferlijst in het postvak van mevr. a. van oranje leggen (2a-14). mededelingen m.b.t. het afhalen van de vrijstelling volgen later. geld- en bankwezen kand. tentamen in tegenstelling tot wat de studiegids vermeldt, bestaat reeds in november gelegenheid het tentamen geld- en bankwezen af te leggen, en wel op woensdagavond 19 november om 19.00 uur. het college bestaat slechts de eerste helft van het semester. tentamenrooster kandidaats oktober 1980 21 Oktober 10-13 statistiek, 24 oktober 14-17 makro-economie II, 31 oktober 19-22 wiskunde I. doktoraal monetaire theorie woensdagavond 29 oktober a.s. zal van 19.00-22.00 uur 's avonds de tweede gelegenheid geboden worden om het schriftelijke tentamen af te leggen over de stof van het hoorcollege monetaire theorie, cursus 1979-1980, vermeerderd met de syllabus monetaire theprie, capito selecta, derde editie (m.v.v. H. IX) en h. visser, monetaire theorie, leiden 1973. vakgroep financiering 1. in het kader van een onderzoek naar de ontwikkeling van de vermogensstruktuur van een aantal nederiandse ondernemingen zoekt de vakgroep financiering een aantal werkstudenten, de werkzaamheden zullen toestaan uit het opzoeken, rubriceren en verwerken van data uit de financiële jaan/erslagen. de honorering zal bestaan uit een onkostenvergoeding van ƒ 2 0 0 , ^ per week. in eerste instantie gaan de gedachten uit naar doktoraalstudenten uit de financieel administratieve richting of doktoraal studenten die h.e.a.o. bedrijfseconomie in de vooropleiding hebben gehad, voor studenten met kennis van statistische analyse en/of ekonometrie bestaat de mogelijkheid om in aansluiting op de hien/oor vermelde weri<zaamheden een stage bij de vakgroep te lopen of een scriptie te maken. 2. in verband met een onderzoek naar het voorkomen van ratio-convenants (=voorwaarden in leenovereenkomsten, die betrekking hebben op t>epaalde grenswaarden van financiële verhoudingscijfers, waaraan door de debitrice gedurende de looptijd van de lening moet worden voldaan) bij beurs n.v., zoekt de vakgroep finaciering een tweetal stageaires. wellicht ten overvloede zij opgemerirt dat de vakgroep financiering een scriptie- en stageregister heeft met een keur van andere mogelijkheden, nadere informatie over bovenstaande mededelingen kunnen verkregen worden bij: a. klaassen, kamer 3a-40, tel. vu 020-5482646 en privé 02207-1608. stageplaats, bij het bedrijfschap horeca, koninginnegracht 58, den haag is plaats voor een stagiair(e). men wil op zeer korte termijn, in samenweri<ing met het ministerie van sociale zaken een onderzoek starten naar de ari3eidsmari<tproblematiek in de horecasector. economiestudenten (bij voorkeur met keuzevak arbeidsrecht) worden verzocht contact op te nemen met drs. J. j . m. verhoek: 070-614551, tst. 21.
sociale wetenschappen antropologisch leeronderzoek In de nederiandse kempen, zie verder onder: sociaal-kulturele wetenschappen, zie voor doctoraal bijvak algemene Inleiding in de milieuproblematiek verder onder: algemeen. Instituut voor godsdienstwetenschap, zie verder onder: algemeen.
sociaal-kulturele wetenschappen aanvang blokken 2e Jaars pol. op woensdag 8 oktoljer a.s. van 14.0016.00 uur zal het eerste kollege Inleiding geschiedenis plaatsvinden in zaal marnix, ve. 112. docent: dr. g. van roon. tevens zullen voor 2e Jaars studenten pol. In dezelfde week starten de gekombineerde blokken politieke stelsels en strukturen op woensdag 8 okt. van 10.00-12.00 uuren politieke stromingen en Ideeën op dinsdag 7 okt. van 9.15-11.15 uur (groep 1) en van 15.15-17.15 uur (groep 2). docenten: resp. dr. d. tjoonstra en prof. dr. j . van putten, kollegeroosters voor beide blokken zijn een week van te voren af te halen bij de
receptie, ve. 112. (plaats: resp. ve. 112 en kl. 31) studenten die van laatstgenoemde twee blokken één van beide tentamens niet (voldoende) hebben afgelegd, kunnen deelnemen aan het huidige gekombineerde programma (de onderdelen worden gesplitst gedoceerd en getentamineerd). tentamens en herkansing het tentamen filosofie voor alle eerstejaars studenten skw, zal plaatsvinden op maandag 27 oktober as. van 13.00-16.00 uur In het hoofdgebouw in de zalen 8a-00 (pol.), 12a-00 (soc.) en 14a-00 (nws/ca). het tentamen niet-westerse religies voor 3e jaars studenten nws/ca. zal plaatsvinden op vrijdag 24 okt. as. van 10,00-13.00 uur in het hoofdgebouw, zaal 2a-00. tentamenbriefjes inleveren bij de receptie, ve. 112. inschrijvingstermijn voor fil. is gesloten op 13 okt. en voor n-w. rel. op 10 okt.! de herkansing Inleiding kommunlkatlewetenschap voor 2e Jaars studenten pol., is op maandag 20 okt. as. tentamenbriefje inleveren bij de receptie, ve. 112. inschrijvingstermijn gesloten op 13 okt.! examens nws/ca het kandidaatsexamen nws/ca zal plaatsvinden op 14 nov. as. en het dokt. examen nws/ca op 17 nov. tot uiteriijk een maand van te voren opgeven bij de pedel, hoofdgebouw zaal Oa-41. antropologisch leeronderzoek In de nederiandse kempen de vakgroep culturele antropologie van de vrije universiteit te amsterdam organiseert sinds 1974 een doctoraal leeronderzoek in de noordbrabantse kempen, ook dit jaar kunnen weer studenten aan dit leeronderzoek — dat intussen Is uitgegroeid tot een postdoctoraal onderzoeksproject — deelnemen, het bestuderen van machtsverschuivingen tussen boeren, arbeiders en nieuwkomers in relatie tot een aantal lange-termijn ontwikkelingen (zoals industrialisatie, agrarische commercialisering, staatsvormingsprocessen), vormt het centrale thema van het leeronderzoek, de ontwikkeling van boerenbonden en arbeidersbewegingen, de rol van de nieuwkomers, verzuiling en ontzuiling, de positie van de katholieke keri<, zijn slechts enkele voorbeelden van onderwerpen die binnen dit thema kunnen worden tjestudeerd. de voorbereiding voor het leeronderzoek vindt dit cursusjaar plaats van december 1980 tot maart 1981, de veldwerkperiode zal duren van medio maart tot medio juni 1981. voorwaarden voor deelname: kandidaatsexamen culturele antropologie/niet-westerse sociologie; verder dient men het onderzoekspracticum bevredigend te hebbien gevolgd, een prospectus met uitgebreide informatie over het leeronderzoek is t>eschikbaar. belangstellenden kunnen nadere inlichtingen inwinnen bij dr. mart bax, akkerhoornbloem 42, leiden (071-140751 of 020 5485476) en gerrit wildent)eest, gaaspstraat 17-111, amsterdam (020-5485476 of 020-446872).
psychologie doctoraalbijvak „psychology of women" in de periode oktober-november tiestaat de mogelijkheid om een bijvak „psychology of women" te volgen, binnen het kader van dit bijvak worden door mevrouw d. dehardt, docente aan de California state universiy, negen colleges over dit onderwerp gegeven, deze colleges lopen van vrijdag 3 oktober 1-3 uur t/m vrijdag 28 november, plaats: 5a-05. het volgen van deze college en het afleggen van het bijbehorende literatuurtentamen geldt als een bijvak met een studieduur van 2 maanden. ontwikkelingspsychologie (doctoraal); leel a van het bijvak neuropsychologie van iet kind, zie verder onder: opvoedkunde. praktikum psychodiagnostiek (voor kandidaatsstudenten psychologie) het praktikum zal dit jaar weer drie maal gegeven worden (oktotjer-december, februari-april, mei-juli). de gelegenheid tot deelnemen aan het praktikum wordt gegeten na inschrijving, voor het eerste praktikum van dit jaar kan men zich inschrijven /anaf woensdag 1 oktober bij kamer s560, ie kMjelelaan 1081, 5e etage, dinsdag 7 Oktober zal er als introduktie van dit eerste praktikum een instruktie gegeven worden om 13 uur in zaal s529, de boelelaan 1081. nadere data voor de twee volgende praktika zullen te zijner tijd in ad valvas bekend gemaakt worden. interviewpraktlkum/basispraktlkum gesprekstechniek (kandidaatsbericht), zie verder onder: opvoedkunde en andragologie. doktoraal (linische neuropsychologie (drs. J. m. x>uma). zoals in de studiegids vermeld, sestaat de cursus klinische neuropsychologie uit een algemeen gedeelte (a) en een speciaal gedeelte (b). het a-gedeelte, dat vóór de kerst, in samenwerking met prof. ir. d. J. bakker wordt gegeven, begint reeds )p dinsdag, 21 oktober, 's morgens van 10-12 uur, hoofdgettouw 10a-05 (dus niet n november), het b-gedeelte wordt na de .erst gegeven (data hiervan worden nog lekend gemaakt). sijvak neuropsychologie van het kind (prof. dr. d. J. bakker)..in aansluiting op een eerder bericht in ad valvas, dat de cursus neuropsychologie uit een algemeen gedeelte (a) en een speciaal gedeelte (b) bestaat delen wij u mede, dat het a-gedeelte, dat gegeven wordt in samenwerking met drs. J. m. bouma, reeds begint op dinsdag
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 29 augustus 1980
Ad Valvas | 466 Pagina's