Ad Valvas 1992-1993 - pagina 188
AD VALVAS 12 NOVEMBER 1992
PAGINA 10 vervolg
van
pagina
8
stuitleen is maandag 7 december.
International Neighbourgroup VU (INGVU) Foreign. Organisation to help foreign employees and their families in finding their way in the Dutch environment, informal parties, coffees. If interested, please call mrs. W. Siebbeles, tel. 023-281014. Only for addresses: mrs. K. Bruning at VU, tel. (020) 5483721.
Onderwijsvoorlichtingscentrum Voorfichting a.s. studenten/lnfomiatheek. In het Onderwijsvoorlichtingscentrum kan men terecht voor infomnatie, documentatie over studierichtingen {w.o. en h.b.o.). studiekeuzes en randvoorwaarden voor de studie. Het Onderwijsvoorlichtingscentrum is te vinden in de hal van het hoofdgebouw Vrije Uni versiteit {kamer OA-17). Openingstijden: werkdagen van 9 00-16.00 uur, donderdag na 13.00 uur gesloten. Telefonisch is het Onderwijsvoorlichtingscentrum te bereiken op werkdagen van 9.00-16.00 uur. tel: 0205485000.
VE90
Dinsdag 17 nov.: 18.30u Eetkring m VE90. Geef je voor 12 uur op bij het bureau studentenpastoraat. 20.00 Uur pastoraal leerhuis door prof.dr. C.H. Lindijer (emeritus-hoogleraar practtsche theologie UvA) over 'Mens en aarde. Dieptepeilingen naar mens- en medemenszijn in het licht van AIDS. Onder deze titel verscheen een boekje van de hand van prof. Lmdijer. Hij is een trouwe deelnemer aan orientenngsbijeenkomsten over AIDS, die sinds 5 jaren in het Mozeshuis worden gehouden. Naar aanleidingvan deze bijeenkomsten schreef hij dit boekje. Kerkdiensten. Keizersgrachtkerk, Keizersgracht 566, 10.30U, 15 nov Bernard Rootmensen, 22 nov Bram Grandia. Amstelkerk. Amstelveld, 10 30u, 15 nov Ab Harrewijn. 22 nov Wilken Veen. Ecclesia, de Rode Hoed, Keizersgracht 104, ll.OOu, 15 nov Jacobine Geel, 22 nov Kees Kok. Dominicuskerk, Spuistraat 12, ll.OOu, 15 nov Simone Huismans, 22 nov Gerard Swuste. Avondgebed in de stijl van Taizé. iedere woensdagavond om 19 OOu J.J Viottastraat 44 {kapel Deutsch Evang. Kirchengemeinde).
Universiteitspastoraat Adres: Bureau: hoofdgebouw VU. kamer OA31, tel.548 2664. Universiteitspastor: ds. S.A.Boonstra. Spreekuur volgens afspraak. Bereikbaar in het algemeen elke middag van 2 tot 3 uur. BIJ geen gehoor bellen naar 548 3812
Studentenpastoraat
Wetenschapswinkel
Adres. Bureau studentenpastoraat, de Boelelaan 1105, kr.OA-33, tel. 5482668. VE 90, Van Eeghenstraat 90, tel. 5482668 {overdag), 6767828 {'s avonds).
De Wetenschapswinkel brengt maatschappelijke organisaties, die om onderzoek vragen, en onderzoekers met elkaar m contact. Zoek je een leuk en nuttig stage- of scriptie onderwerp; de Wetenschapswinkel heeft ze op allerlei studiegebied Hoofdgebouw, kamer lA-12. tel 548 6931. Stagiaire gezoclit voor projekt Arbeidsrehabilitatie. De cliëntenbond is een belangenvereniging
Studentenpastores. Elke maandag tussen 11 en 13u IS een van de studentenpastores bereikbaar voor persoonlijke ontmoeting en telefonnisch(e) gesprek/afspraak op de VU: hoofdgebouw, kamer OA-37, tel. 5482622
Studenten
voor patiënten en ex-patienten uit de geestelijke gezondheidszorg . Veel (ex)clienten uit de ggz komen problemen tegen op de weg naar henntrede op de arbeidsmarkt. Hier en daar worden er speciale projekten voor de doelgroep opgezet om henntreding te bevorderen.De afdeling Amsterdam van de cliëntenbond heeft onlangs een werkgroep arbeid opgericht.Deze werkgroep heeft de Wetenschapswinkel gevraagd een student te zoeken die een inventariserende studie wil vernchten naar arbeidsrehabilitatie. Vragen die in deze inventarisatie aan de orde komen: Wat IS er bekend mbt het aantal mensen dat vanwege psychiatrische problemen zonder werk zit of juist wel werk heeft"? Welke projekten zijn bekend en hoe succesvol waren die"? Bedoeling van deze voorstudie is te komen tot nadere voorstellen mbt een survey-onderzoek onder (ex)-cliënten. Deze studie kan (eventueel) m het kader van een stage worden verricht. Gedacht wordt aan een student Algemene Economie of AO Psychologie. Heb je belangstelling voor dit ondenwerp, neem dan contact op met Yvonne van der Meijs, bereikbaar op de Wetenschapswinkel(ma dl vr) lA-12, tel 5486931 ofdeEconomiewinkel(Wo do), hoofdgebouw, 2A32, tel.5482636. Stageplaats bij Stadsdeel Slotervaart Overtoomse Veld. De afdeling Remiging van Stadsdeel Slotervaart/Overtoomse veld is als gevolg van een decentralisatieproces vnj haar eigen beleid te ontwikkelen Belangrijkste activiteit van deze afdeling is het ophalen van huisvuil in het stadsdeel. Ook bedrijfsvuil kan door het stadsdeel worden opgehaald, men heeft echter geconstateerd dat veel bedrijven hun huisvuil met bij het stadsdeel maar bij parti culiere bedrijven aanbieden Onbekend is of de pr-fjzen van het stadsdeel niet concurrerend genoeg zijn, of dat andere factoren, (bijvoorbeeld specifieke service) hier een rol in spelen. Het stadsdeel heeft daarom de Economiewinkel benaderd met de vraag een stagiaire te zoeken Taak van de stagiaire zal zijn het verzamelen van (onderzoeks)gege
vens en eventueel het opzetten van een klein onderzoek om zo informatie te verkrijgen ter bepaling van het te voeren beleid op het ge bied van bedrijfsvuil. Gedacht wordt aan een student bedrijfskunde/bedrijfseconomie. De voorkeur gaat uit naar iemand die onmiddelijk inzetbaar is. Een (kleine) stagevergoeding is mogelijk. Heb je belangstelling voor deze stage, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Yvonne van der Meijs. Economiewinkel(wo do), hoofdgebouw 2a-32, tel. 5482636 of Centrale Wetenschapswinkel{ma di vr). la12, tel 5486931 Onderzoek naar beroepswensen van Surinaams/Anti llaanse vrouwen. De Ana Polakschool verzorgt beroepsopleidingen voor herintredende vrouwen. Af en toe maken allochtone vrouwen gebruik van de mogelijkheden die de school biedt, de direktie heeft er echter weinig zicht op of het opleidingenaanbod wel aansluit bij de wensen van (verschillende groepen) allochtone vrouwen. Daarom vroeg de school de Wetenschapswinkel onderzoek te doen naar de arbeidsmarktpositie en de beroepswensen van Sunnaams/Antillaanse vrouwen.Bedoeling is enerzijds voor zover mogelijk kwantitatieve gegevens te verzamelen met betrekking tot de arbeidsmarktposi tie van Sunnaams/Antillaanse vrouwen m de Zaanstreek en vervolgens interviews te houden onder (potentiële) henntreedsters. Dit onderzoek kan in het kcfder van een stage (of eventueel scriptie) uitgevoerd worden Studenten Vrouw en Beleid kunnen begeleid worden door Sawitri Saharso van de vakgroep politicologie, maar ook gemteresserden van andere studierichtingen kunnen reageren. Heb je belangstelling'? Neem dan contact op met Yvonne van der Meijs. bereikbaar op de Wetenschapswinkel. Stageplaats bij Stichting Onderzoek Wereldvoedselvoorziening. Welk beslag leggen we in Europa op landbouwgrond'? Is ons consumptiepatroon op wereldschaal haalbaar of vergt duurzame ontwikkeling een andere verdeling van het grondgebruik m de wereld"?
digd om mee te denken over het beleid van Rachab Onder het motto "Rachab- De"? Rode"? Draad"? zullen we ons bezinnen op de visie(s) van Rachab m Heden. Verleden en Toekomst. Plaats. Kerkzaal Tijd' v.a. 13 00 uur. Zo 29 november bezoeken we de Latijnse mis m de Rooms Katholieke kerk "de Krijtberg". Vr 11 december vieren we feest. Een swingend Kerstfeest op de zolder van studentencafé "De Schutter". Tot binnenkort en succes met de laatste tentamens.
kun je altijd bellen naar de dames van het Olympiaplein: tel.. 020-6764770
m ^
STORM
Belangenorganisaties
Faculteitsverenïglngen
PKV
GEOVUSIE
Jaarverslag. Zoals ieder jaar heeft de PKV een jaarverslag gemaakt over de activiteiten die WIJ het afgelopen Raadsjaar hebben ondernomen. De PKV is de grootste studenten fractie m de Universiteitsraad. In het jaarverslag hebben we geprobeerd een beeld te geven van wat de Universiteitsraad het afgelopen jaar heeft gedaan en wat de specifieke rol van de PKV daann is geweest. Er wordt verslag gedaan over zaken als de nieuwe reglementen voor dierproeven. Noblesse Oblige (het plan voor verbetering van de onderwijskwaliteit op de VU), de begroting van de VU en dergelijke Als je belangstelling hebt voor dit gratis jaar verslag, kun je ons bellen, schrijven of langs komen. Op vrijdagochtend zijn we in ieder geval bereikbaar (kamer KA 020; tel. 5486913). Onderwijsland. Er gebeurt veel op de VU en m onderwijsland. Er zijn vele manieren om op de hoogte te blijven. Eén daarvan is het lezen van Ad Valvas, een andere het bijwonen van de PKV-SV op donderdag 10 decern ber om 16.00 uur m lD-18 (bestuursvleugel van het hoofdgebouw). Er worden mededelm gen gedaan over de begroting, de evaluatie van de verkiezingen en de standvan zaken rondom de invoenng van de tempobeurs. Wanneer iemand agendapunten of een specifieke vraag heeft, laat het ons dan van tevoren even weten. De PKV SV betekend m een informele sfeer een uurtje praten over wat er gebeurt op faciliteiten en m de universiteits raad Voor iedereen en voor faculteitsraadsleden, leden van SRC's, bestuurders van faculteitsverenigingen, studenten m faculteitsbesturen, lobbyisten voor belangengroepen en andere geïnteresseerden.
Geoflexlezing. Donderdag 19 november a.s^ zal Dr. G. Davies, hoofd van de afdeling Massaspectrometne. een lezing geven, getiteld 'Tectonic implications of graphitised diamonds from Spam. De Ramda en Bern Bou sera pendotietmassieven in Zuid Spanje en Noord Marokko bevatten lokaal dikes met tot 15% grafiet. Er zal bewijs gegeven worden om te demonstreren dat de grafiet pseudomorfisch is na diamant en dat er individuele 'diamanten' tot 10 karaat m grootte zijn. Deze verschijningen demonstreren dat de pendotietmassieven afkomstig moeten zijn van een diepte van minstens 200 km. Er zal tevens een nieuw tectonisch model gepresenteerd worden om zulke grote vertikale bewegingen aan beide zijden van de Middellandse Zee uit te leggen. De lezing zal voor een ieder begrijpelijk worden gehouden, dus schroom met en kom 19/11 om 16.00 uur naar F-123 (m het WN-gebouw). QBD ALV. Maandag 16 november wisselt QBD van bestuur tijdens een algemene ledenvergadering Let voor de precieze plaats en tijd op de aankondigingen op het mededelingenbord op de 4e. of kom naar kamer 6A-08. Actieve leden. We zijn op zoek naar mensen die zich actief willen inzetten voor een bloei end faculte lts leven. Kom voor meer informatie naar QBD, of bel 020-5484669 Jarig. 14 November zijn we jang' QBD bestaat dan 100 jaar en dat jullie er nog maar lang getuige van mogen zijn RACHAB Programma. Ma. 16 november zal om 16 15 ('} uur een R.S.O. gehouden worden. Do 19 november bent u van 16 00 tot 19.00 uur van harte welkom op de maandelijkse borrel m de koffiekamer op de 13e etage (ook ü A S.G.-student} Vr 27 november worden Rachab-leden en geïnteresseerden uitgeno
Vacatures
vrije Universiteit
amsterdam
Bij de werving voor VU-vacatures geldt een aantal voorrangsregels. De categorieën personeel waarvoor deze regels gelden worden hierna -in volgorde van voorrang- genoemd. 1 . VU-medewerk(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd en met ontslag bedreigd door reorganisatie; 2 . VU-medewerl<(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd voor wie een medische en/of sociale indicatie bestaat; 3 . VU-medewerk(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd voor wie door de dienst Personeelszaken een loopbaanbegeleidingsplan is vastgesteld; 4 . Ex-VU-medewerk(st)ers die een wachtgelduitkering genieten van wie door de Dienst Personeelszaken is aangegeven dat zij in l>eginsel herplaatsbaar binnen de VU zijn; 5 . Overige VU-medewerk(st)ers en externe reflectanten. Interne kandidaten in dienst voor onliepaalde tijd worden uitgenodigd een kopie van hun sollicitatiebrief toe te sturen aan het Hoofd van de Afdeling Personeelsbegeleiding. Vacatures waarvan wordt aangenomen dat hiervoor zeer waarschijnlijk geen geschikte interne kandidaten zijn als bedoeld onder 1 , 2 , 3 en 4 worden gelijktijdig met de plaatsing in Ad Valvas in de externe media geplaatst. De vacatures liggen ter inzage bij het Informatiecentrum ( l D - 0 3 ) en bij de Dienst Personeelszaken ( l E - 7 1 ) .
Feest. 12 November organiseren de MFVU en STORM samen een feest. Het wordt gehouden op dé boot aan de Oosterdokkade bij het CS. Er is een gratis vat. Entree- f. 6,-. Lustrumweekend. Storm bestaat 8 februari 1993 5 jaar. Daarom wordt er een grandioos lustrumweekend georganiseerd op 6, 7, 8 februari te Epe. Je kunt je nog inschrijven tot 1 december in de Stormkamer {R2 62), maar wees er wel snel bij Kosten f. 50, leden, f 55, met-leden.
Studentenverenigingen ICHTHUS Prof.Dr. A.P. Bos. Prof.dr A P Bos sprak met dinsdag jl maar zal dinsdag a.s. (17/11) bij Ichthus spreken over: de zin van het leven. De lezing begint om 20.00 uur m Mona, Speerstraat 5. Van tevoren kun je ook komen eten Wil je meer weten, bel dan: Roel 6183639 of Jan Willem 6166243. MAA Case-studie bij Unilever. Marketing Ass A'dam voor doet. studenten die geïnteresseerd zijn m marketing. 20 Nov. case-studie bij Unilever Dit is tevens de voorselectie voor de Ned. Marketing Ass. dag waar teams uit A'dam, Groningen, R'dam en Tilburg strijden om de eer en f. 5 000,-. Schrijf je nu m, beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Lidmaatschap M A A vereist. Inschrijven op de M.A A. kamer 126, geb. E2 R'eiland op maandag en donderdag tussen 10.00-17.00 uur.
OKEANOS
Gala. De introductie is voorbij. De lustrumweek ligt inmiddels ook achter ons. Op naar het Gala ter gelegenheid van het zevende lustrum. Donder m November, laat een goed jaar verhopen.
SIB
Wijnfestlval. Op donderdag 19 november, organiseert de SIB voor de tweede maal m successie het Wijnfestival Dit jaar is het Wijnfestival de eer gegund om de verkiezing van de Amsterdamsche wijnmeester '93 te organiseren. Er zijn, door een gerenommeerde wijnmeester, 12 wijnen geselcteerd uit de gehele wereld waaruit de Studentenzijn gekozen zal worden Het proeven van alle wijnen IS aan het begm van de avond gratis, en er zullen vele verschillende sfeerverhogende en/of aktiviteiten plaatsvinden Vanaf 20.30 uur kun je zit meemaken in het 17e eeuwse grachtenpand van Cristofon, Prinsengracht 579, naast de Openbare Bib!. Toegang f 10,-
FILMHUIS UIIENSTEDE
Programma november: Donderdag 12 november' Night on Earth van Jlm Jarmush, USA 1991, 127 mm. met muziek van Tom Waits, met Gena Rowlands, Gian Carlo Espositi, Beatnce Dalle e.v.a. Vrijdag 13 november: Tristana van Luis Bunuel, spanje/Franknjk/ltalie 1969, 100 min. met Cathenne De neuve, Fernando Ray e v a . Donderdag 19 november: A Idade Major van Teresa Villaverde, Portugal 1990. 120 mm. camera Efi Mikesch, met Ricardo Colares, Teresa Roby e.v a. Alle voorstelligen vinden plaats m onze filmzaal in het combinatiegebouw Uilenstede 396 te Amstelveen Tel 020-5488888 Toegang per film f. 6,- -i- f. 2,50 lidmaatschap. Uilenstede is te bereiken met sneltram nr 5 en 51
Bijbelstudie. NSA is een chnstelijke studen ten vereniging die bezig is met de vraag wat God en de Bijbel ons in deze tijd te zeggen hebben. Dit geven we gestalte door elke veertien dagen een Bijbelstudie te organiseren waarbij we m kleinere groepjes met elkaar praten over een gedeelte uit de Bijbel Verder organiseren we 'specials' rondom be paalde actuele thema's, feesten en gezellige weekends. Als jij meer wilt maken van je studie kom dan eens langs op eén van de NSA"avonden. Aanstaande woensdag, 18 november, houden we NSA-avond op het Olympiaplein nummer 174.111 Voor meer informatie
THINKTANK Thinktank forum Internationale Marketing. De vereniging Thinktank Amsterdam organiseert maandelijks een forum voor studerenden en afgestudeerden, die geïnteresseerd zijn m ondernemerschap In '92 -'93 staat het onderwerp van de forums telkens m het teken van starten, organiseren en doorstar ten. Op maandag 16 november zullen dhr. J.G. Schraders van Schraders Partners en Jhr J F Laman Tnp M.A. van Laman Tnp Partners B V. .spreken over Internationale Marketing In het kader van het doorstarten van uw onderneming is het van groot belang het benaderen van de internationale markten te overwegen. Hoe u dit kunt aanpakken en waar u op moet letten zal uitvoerig ter sprake komen.
De Dienst Ontwikkelingssamenwerking (DOS) van de Vrije Universiteit is belast met de voorbereiding, begeleiding en uitvoering van onderwijs- en onderzoeksprojecten in het kader van ontwikkelingssamenwerking. In samenwerking met de vakgroep Bestuurlijke Informatiekunde van de Faculteit der Economische Wetenschappen en Econometrie is DOS actief bij de opzet en uitvoering van ondersteuningsactiviteiten op het gebied van Information Technology and Management Information Systems (IT/MIS) ten behoeve van universiteiten in ontwikkelingslanden. In het kader van de samenwerking met de Faculty of Commerce van de Universiteit of Swaziland zoeken wij een Projectmedewerker information technology in commerce (m/v) (vac.nr. 040.2218) Taak: Het in Swaziland ontwikkelen van twee IT/IV1IS cursussen voor de Bachelor of Commerce opleiding, inclusief het schrijven van studiematerialen en docentenhandleidingen; het coördineren van de opbouw van een bescheiden computer infrastructuur en computerlab ten behoeve van ondenwijs en onderzoek; het ontwikkelen van cursusmateriaal voor het computer practicum; de training van junior staf en van een technicus/beheerder van het computer lab; het samenstellen
van een overzicht van de bestaande situatie en de te venwachten ontwikkelingen op het gebied van IT/MIS in Swaziland op basis van een netwerk van contacten in bedrijfsleven en overheidssector. Functie-eisen: Voltooide doctoraalopleiding in de Economie met afstudeerspecialisatie bestuurlijke informatiekunde c.q. informatica, danwei informatiekunde/informatica met bijvak economie; onderwijservaring; ervaring met 'computer-based accounting packages'; goede beheersing van de engelse taal, in woord en geschrift; ervaring met het ontwikkelen van cursussen en/of cursusmaterialen en met het in bedrijf houden van een computernetwerk voor onderwijskundige doeleinden strekt tot aanbeveling. Bijzonderheden: Aanstelling in tijdelijk dienstverband voor 1 jaar, met mogelijke verlenging voor een periode van 3 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal ƒ 6.790,bruto per maand (salarisschaal 11), bij volledige werktijd. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. G.H. Dulfer, tel. 020 - 548 5025 (ma. dl. en vrij). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op brief en envelop, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Vrije Universiteit,
NAVIGATOR
Met deze vragen stapte de Kleine Aarde naar de Economiewmkel. De Economiewmkel zoekt daarom een student, met interesse voor internationale economie, die deze vraag in het kader van een stage^{ evt. stage/scnptie), bij de SOW wil uitvoeren. Het onderzoek omvat een analyse van de voedsetbalansen(produktie, consumptie en handel) in een tiental regio's die tesamen de wereld dekken. Behalve een beschrijving van het verleden en de huidige situatie,kunnen projecties voor de toekomst worden gemaakt. Literatuur en databronnen van de SOW staan ter beschikking. Wim van Veen van de SOW verzorgt de dagelijkse begeleiding. Heb je belangstelling voor dit onderzoek neem dan contact op met-Yvonne van der Meijs, bereikbaar bij de Centrale Wetenschapswinkel of woensdag en donderdag bij de Economiewmkel, 2A32, tel. 5482636.
studenten, en repeteert iedere dinsdag van 17.00 tot 19.30 uur op de 16e verdieping (kerkzaal) van het hoofdgebouw. Als je belangstelling of nog vragen hebt. geef je dan op bij: Els van Veen 020-6471390 of Gratia Martens 020-6925829.
Wetenschap Techniekweek 1 9 9 2 Adres. Bureau Wetenschapsweek VU, Hoofdgebouw, kamer lD-06, tel 6920. inhoudelijk coordinator: prof.ir. E.J. Tuinmga. Projectleider: M J.C Hoek. Projectmedewerker: mw. J.A. Slingerland.
Diversen VU-KOQR
Mannen gezocht. Na onze concerten van "Porgy and Bess" eind november wil het VUkoor er op 1 december weer tegenaan met "Le Roi Davide" van Honegger Aan sopranen en alten is geen gebrek (er is zelfs een enorme wachtlijst), maar voor een goed evenwicht hebben we tenoren en bassen nodig. Dus, heren, als je van muziek, gezellighetd en zingen houdt, geef je op' Ervaring op koor gebied is met nodig. Enthousiasme is een must. Het VU-koor telt nu zo'n 120 leden, meest
Ook al bent u geen lid van Thinktank, kunt u aan deze avond m het stijlvolle SAS Royal Hotel (Rusland 17 Amsterdam) deelnemen. De toegang is gratis voor mensen die zich van te voren hebben aangemeld Spreek uw aanmelding m op telefoonnr 020 6275507. De zaal gaat om 19 00 u open en het forum begint om 19 30 u precies.
020-6949883. kaarten a f 5,-. Een boekenmarkt vindt om 16 00 uur op woensdag 18 november op sociëteit plaats. U kunt uw boeken verkopen en studiemateriaal goedkoop aanschaffen.
VIWÏORPS
Astrid Joosten. Op donderdag 12 november wordt een Amerikaanse avond gehouden. Woensdag 18 november vindt het symposium "Word manager van je eigen toekomst" plaats, georganiseerd door de o v. Lysias. Academici, mensen van de overheid en mensen uit het arbeidsleven spreken gedurende deze dag over de kansen van jonge academici op de arbeidsmarkt Astnd Joosten presenteert het symposium. Plaats' De Aula van de VU. Tijd: 13.00 uur. Info en inschrijf: tel.
Personeel ik^~^^^J^^^^^êQ.
Personeelszaken Vertrouwensvrouwen tegen sexuele intimidatie. Deze hebben tot taak: het aanhoren van het gebeurde en omgaan met de daarbij optredende emoties, het wijzen op mogelijkheden tot verdere aktie (klachtprocedure) en ondersteuning daarbij; signalenng binnen de organisatie; bespreekbaar maken van sexu ele intimidatie. Sexuele intimidatie is: onge wenste toenaderingen/ aanrakingen, dubbel zinnige opmerkingen/grappen; aanranding; verkrachting Personeelsleden kunnen terecht bij: Mw. M B J. Baanders, ma t/m wo, hoofdgebouw k. lA-29, tel. 548 3664, Mw. l de Jonge, ma, do en vrij hoofdgebouw k lE-74, tel. 548 4379 Korting openbaar-vervoer-abonnementen. Voor informatie over het met korting aanschaffen van abonnementen voor het openbaar vervoer, kunt u terecht op kamer lE-31 (HGB). Openingstijden maandag van 15.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 9 00 tot 11 00 uur en donderdag van 15 00 tot 17 00 uur.
Dienst Ontwikkelingssamenwerking, Provisorium I, De Boelelaan 1115, 1081 BT Amsterdam. De Dienst Personeelszaken vraagt ten behoeve van de afdeling Personele Begroting en Formatie met ingang van 1 december 1992 een Medewerker aanvraag en plaatsing uitzendkrachten (m/v) (vac.nr. 132.2219) voor 0,5 deel van de werktijd. Taak: ontvangen van mondelinge aanvragen van faculteiten en diensten voor uitzendkrachten; contacten leggen met door PZ geselecteerde uitzendbureaus om zorg te dragen voor plaatsing van uitzendkrachten; met partijen onderhandelen over taakinhoud, kwaliteit van de uitzendkracht en salarisniveau; verzorgen van de administratie van aangevraagde en geplaatste uitzendkrachten; zo mogelijk verrichten van overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding op MEAO/HAVO-niveau; goede contactuele eigenschappen en beheersing van de Nederlandse taal; representatief optreden; kennis van boekhouding strekt tot aanbeveling. Bijzonderheden: werktijden vijf ochtenden per week tussen 09.00 en 12.00 uur. Salaris: afhankelijk van opleiding
Op dezelfde tijden wordt ook telefonisch informatie verstrekt tst 3782
Vakorganisaties ABVA-KABO
Consulent De vakbondsconsuient Ellie Pauèlsen IS te bereiken op maandag en donderdag optel nr 3761 De kadervergadenng is ie dere laatste maandag van de maand in kamer KA-22 m het hoofdgebouw van de VU om 15.30 uur.
CFG
Spreekuur, ledere woensdagochtend houdt de CFO rechtspositiespreekuur in KA-22 Van 9 15-10 00 uur is Aart van den Bnnk (CFO re giomedewerker onderwijs) telefonisch bereik baar op tel.nr. 3761 Daarna volgens afspraak. Ook niet-vakbondsteden kunnen hier terecht met vragen over hun rechtspositie. Buiten dit spreekuur is Aart van den Brink bereikbaar optel nr. 020-6712709.
en ervaring maximaal ƒ 3.614,bruto per maand (salarisschaal 6), bij volledige werktijd. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer B. Verboog, tel. 020 - 548 3666. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op brief en envelop, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Vrije Universiteit, Hoofd Dienst Personeelszaken, Hoofdgebouw IE, De Boelelaan 1105, 1081WV Amsterdam.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 24 augustus 1992
Ad Valvas | 554 Pagina's