Ad Valvas 1994-1995 - pagina 351
AD VALVAS 9 FEBRUARI 1995
PAGINA 19
Vacatures
amsterdam
vrije Universiteit
Bij de werving voor VU-vacatures geldt een aantal voorrangsregels. De categorieën personeel waarvoor deze regels gelden worden hierna -in volgorde van voorrang- genoemd. 1. VU-niedewerk(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd en met ontslag bedreigd door reorganisatie; 2. VU-medewerk(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd voor wie een medische en/of sociale indicatie bestaat; 3. VU-medewerk(st)ers in dienst voor onbepaalde tijd voor wie door de dienst Personeelszaken een loopbaanbegeleidingsplan is vastgesteld; 4. Ex-VU-medewerk(st)ers die een wachtgelduitkering genieten van wie door de Dienst Personeelszaken is aangegeven dat zij in beginsel herplaatsbaar binnen de VU zijn; 5. Overige VU-medewerk(st)ers en externe reflectanten. Interne kandidaten in dienst voor onbepaalde tijd worden uitgenodigd een kopie van hun sollicitatiebrief toe te sturen aan het Hoofd van de Afdeling Personeelsbegeleiding. Vacatures waarvan wordt aangenomen dat hiervoor zeer waarschijnlijk geen geschikte interne kandidaten zijn als bedoeld onder 1 , 2 , 3 en 4 worden gelijktijdig met de plaatsing in Ad Valvas in de externe media geplaatst. De vacatures liggen ter inzage bij de informatiebalie van de Dienst Personeelszaken ( l E - 7 1 ) .
Het Instituut voor Extramuraal Geneeskundig Onderzoek (EMGOInstituut) van de Faculteit der Geneeskunde zoekt een Assistent in opleiding (v/nn) (vac.nr. 5 0 6 . 5 3 8 6 ) . Aan het EMGO-Instituut start binnenkort een onderzoek naar het ontstaan van complicaties bij patiënten met niet-insuline afhankelijke diabetes mellitus die onder huisartsgeneeskundige zorg zijn. Het betreft een cohortonderzoek naar de determinanten van cardiovasculaire morbiditeit en mortaliteit op de lange termijn. Taak: Gedetailleerde uitwerking van net onderzoeksplan; superviseren en gedeeltelijk zelf uitvoeren van de dataverzameling; analyseren van de gegevens; rapportage in wetenschappelijke artikelen. Functie-eisen: (Basis)arts; belangstelling voor huisartsgeneeskunde en diabetes mellitus; aanvullende opleiding en ervaring in (methoden van) wetenschappelijk onderzoek strekken tot aanbeveling. Bijzonderheden: De aanstelling geschiedt voor een periode van 4 jaar met als einddoel een proefschrift aan het einde van het laatste jaar. Salaris: Volgens bezoldigingsregels voor wetenschappelijk perso-
neel in het eerste jaar ƒ 2078,-, oplopend tot ƒ 3710,- bruto per maand in het vierdejaar, bij volledige aanstelling. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door dr F.G. Schellevis, huisarts-epidemioloog, t e l . 0 2 0 4448202. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op brief en envelop, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Vrije Universiteit, Secretaris Faculteit der Geneeskunde, Van der Boechorststraat 7, 1 0 8 1 BT Amsterdam.
De vakgroep Keel-, Neus- en Oorheelkunde van de Faculteit der Geneeskunde van de Vrije Universiteit zoekt een Assistent in opleiding (AIO) (v/m) (vac.nr. 5 4 2 . 5 3 8 5 ) t.b.v. gehooronderzoek. Algemeen: Binnen de vakgroep Keel-, Neus- en Oorheelkunde wordt audiologisch onderzoek verricht naar de achtergronden van slechthorendheid. In dit kader wordt een promotie-onderzoek gestart naar de oorzaken die ten grondslag liggen aan het verminderde spraakverstaan in lawaai door slechthorenden. Als mogelijke oorzaken zijn verschillende
theorieën en mechanismen denkbaar. Het onderzoek is er op gericht de relatieve bijdragen van deze mechanismen in kaart te brengen. Taak: Voorbereiden en uitvoeren van diverse luisterexperimenten met zowel normaalhorende als slechthorende luisteraars. Functie-eisen: Recent voltooide universitaire opleiding fysica; aantoonbare kennis van digitale signaalbewerking en van geluidanalyse-technieken. Bijzonderheden: Als stimulusmateriaal zal vooral spraak worden toegepast, waarop verschillende zeer specifieke signaalbewerkingstechnieken worden toegepast. De resultaten moeten bijdragen aan een consistente theorie over slechthorendheid. Experimenten en theorievorming zullen in de loop van het project leiden tot een aantal publicaties in de vakliteratuur. Aanstelling geschiedt voor 4 jaar met als einddoel een proefschrift. Salaris: Volgens bezoldigingsregels voor wetenschappelijk personeel in het eerste jaar ƒ 2078,-, oplopend tot ƒ 3710,- bruto per maand in het vierdejaar, bij volledige aanstelling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr ir J.M. Festen, tel. 0 2 0 - 4 4 4 0 9 6 2 .
Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op brief en envelop, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Vrije Universiteit, Secretaris Faculteit der Geneeskunde, Van der Boechorststraat 7, 1 0 8 1 BT Amsterdam.
Advertentie
Win met je scriptie ƒ 2.500,In het kader van het jaarthema Hartenvrouw looft de Nederlandse Hartstichting dit jaar een prijs uit voor de twee beste saipties over 'Vrouwen en hart- en vaatziekten'. Het onderwerp, of een aspect daarvan, mag worden beschreven vanuit een medische, paramedische, sociaal wetenschappelijke, maatschappelijke, psychologische, (kunst)historische, verpleegkundige of onderwijskundige invalshoek. Wie kunnen meedingen? Studenten van Universiteiten en Hogescholen. In aanmerking komen goedgekeurde afstudeerscripties, wetenschappelijke verslagen of saipties waarmee een onderdeel van de studie wordt afgesloten.
VALT UW SOLLICITATIEBRIEF WEL OP? Waarom werkt uw sollicitatiebrief niet? Een goede sollicitatiebrief schrijft u als een offerte. Is die interessant dan wordt u uitgenodigd voor een gesprek.
Interesse? Bel: 071157520
Een deskundige jury onder voorzitterschap van mw. drs. A. Grewel zal de scripties beoordelen en twee winnaars aanwijzen, één onder studenten van Universiteiten en één winnaar onder studenten van Hogescholen. Voor ƒ 2.500,- mogen winnaars een congres op hun vakgebied bezoeken.
ELSEVIER
Voor nadere inlichtingen en voorwaarden: Nederlandse Hartstichting, dr. Adrianne Dercksen, tel. 070-3511591.
%
Investeer uw toekomst en schrijf u in voor de WORKSHOP SOLLICITATIEBRIEVEN SCHRIJVEN die wij op korte termijn organiseren. Kosten workshop ƒ 150,-
Prijs
Sluitingsdatum 25 september 1995. Prijsuitreiking in december.
-
de
OPLEIDINGEN
Tsdcntendatahsink
f X ^ n e d e r i a n d s e hartstichting \ X < vrienden van de hartstichting
Het produkt is nieuw, e n het is okee. Maar het is ook 'me too'. Iedereen biedt hetzelfde, doet hetzelfde. Toch wil j e een eigen plaats in d e markt veroveren. Anders zijn dan anderen. Opvallen. Herkenbaar voor de consument.
SLOOTHAAK ' I
En jij mag met het managementteam de
Amstelveen BV.
\\
Tel. 020-6431220
J
identiteit van h e t produkt opbouwen... Hoe doe j e dat? Creativiteit,
daar
komt
het op aan.
Evenals op leiderschap e n visie. In de prak-
AUTOVERHUUR -Studenten 10% korting • Speciale avondtarieven • De goedkoopste in A'dam e.o.
Koen van Oosterwijklaan 6
AMSTELVEEN
tijk, e n tijdens de Intermediair Competition in Excellence 1 9 9 5 .
TIEF
TOP
ACADEMICI
Een uniekp kans om als 3e, 4e of 5e jaars student m bijvoorbeeld techniek, economie of bedrijfskunde, het bedrijfsleven te tonen wat je waard bent. In een boeiende case, die we nog even geheim houden. Als je écht goed bent, ligt hier
de mooist
de praktijk
denkbare
Maar.,
kennismaking met
de selectie is zeer zwaar
BIJ elke ronde vallen er spelers af. Dat begint al bij de inschrijving. Daarna volgen een game en een assessmentcentre. Uiteindelijk wint er
GESLAAGD!! Autorijschool B ( E ) W I S E leeft 1 0 % v a n d e g e n o t e n r i j l e s s e n t er u g . L e s p r i j s ƒ 4 6 , - p e r uur. Aangesloten bij h e t CBR. Vaste instructeur. Alleen v o o r s t u d e n t e n . Pers. e n g e z i n s l e d e n VU
TEL.NR. 036-5378083
slechts één de hoofdprijs een studiebeurs voor een summercourse aan een prestigieuze buiten iandse universiteit De Competition duurt ca twee dagen en vindt plaats tussen 16 maart en 12 mei Geef je op, vóór 3 maart Vraag een inschrijfformulier en meer informatie aan bij Intermediair. Telefoon' (020) 510 28 40.
Intermediair Competition in Excellence 1995 in samenwerking met MCC Nederland en Job Company
COMirt VAM AnNBEVELItlG
DBS
VRiESbMi l O S M l
DRS
(KPMG)
LuiPEN ( K P N )
COWANV)
MH
H
ï*N
DR
L C A M
J P M
G K D H
RA
MULLEB ( A K Z O AWDREA£
IR
VAN OER S C H O O I
GP
PiLTEfii ( P H I L I P S )
SCHOLVINCK
NOBtl)
BEUCKEB
(VNUl
DRS
(KLM)
J J
EN DlRECTORA*!
H G
Of
BK
KWAKKEL
(MCKIMSET
STEVENS
(UNucvt»)
M K B (AÖN A M R O )
J)
"
!
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 15 augustus 1994
Ad Valvas | 638 Pagina's