Ad Valvas 1996-1997 - pagina 392
Voor wie eens kennis wil maken met NRC Handelsblad of voor wie zich geen abonnement wil of kan permitteren, is het Studentenbonnenboekje van NRC Handelsblad een uitkomst. Het boekje bevat 25 bonnen voor f 25,- die het hele jaar lang kunnen worden verzilverd bij elk verkooppunt in Nederland. Voor één gulden de vrijdagkrant bijvoorbeeld met de bijlage Boeken en het toonaangevende Cultureel Supplement Of de zaterdagkrant met de bijlage Wetenschap Onderwijs en het Zaterdags bijvoegsel Z. Of de maandagkrant met de bijlage Sport. Naast inspirerende bijlagen biedt NRC Handelsblad elke dag weer een objectieve kijk op het binnen- en buitenlands nieuws en de achterliggende feiten. Geïnteresseerd in 25 x NRC Handelsblad voor een studentvriendelijke prijs? Stuur dan de bon op.
Studenten bonnenboekje
Voor het Studentenbonnenboekje machtig ik NRC Handelsblad om éénmalig f 25,- van mijn rekening af te schrijven en krijg het boekje met 25 bonnen thuisgestuurd. Naam:
m/v
Postcode/Plaats: Bank-/gironummer:
|
j
\
\
\
\
\
I
Handtekening: Opleidingsinstituut/universiteit: Studierichting: Collegekaartnummer: Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: NRC Handelsblad, Antwoordnummer 92300,3009 XD Rotterdam. NRC Handelsblad conformeert zich aan de regels m.b 1 de Wel Pcrsoonsrcgislrallc van de Registratiekamer
NRC ^
HANDELSBLAD
Voor wie bereid is na te denken.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van donderdag 29 augustus 1996
Ad Valvas | 674 Pagina's