Ad Valvas 2011-2012 - pagina 272
Nu bij VU Boekhandel: de Kobo eReader Touch TM De Kobo eReader is gekozen tot beste eReader door Wired IVIagazine! Wat heeft de Kobo eReader allemaal te bieden? * Meer dan 2,5 miljoen eBooks * Ontdek de wereld van social reading met Reading Life * Lees uw eBook door op uw andere apparaten (smartphone, pc, tablet) * Handzaam formaat * Dankzij het e-inkscherm geen vermoeide ogen
Wereldwijd maken al 7 miljoen mensen gebruik van Kobol Ga nu naar VU Boekhandel ofwww.vuboekhandel.nl om kennis te maken met de Kobo eReaderTouch TM. vu Boekhandel- Hoofdgebouw Vrije Universiteit- De Boelelaan 1105 -Amsterdam - (020) 5984000 - www.vuboekhandel.nl
(advertorial]
^r
I
WÊm
lm
CARE FOUNDATION
G e e f Yasmin een 'blind d a t e ' De zeventienjarige Yasmin is blind door staar. Een 'Blind Date' in een oogkliniek, opgezet met hulp van de Nederlandse stichting Eye Care Foundation, is het mooiste wat haar kan overkomen. Na haar operatie kan zij een zelfstandig leven leiden. O n n o d i g blind 'Als oogarts ben ik in de gelukkige omstandigheid om aanvankelijk slechtziende mensen na een staaroperatie te mogen meemaken. Het is een mooi moment, wanneer de operatie geslaagd is en het normale leven weer kan beginnen', zegt Cees van der Windt, oogarts bij het Rivierenland Ziekenhuis in Tiel. 'Ik heb er veel voor over om dit samen met Eye Care Foundation, ook in Laos, Vietnam of Nepal te kunnen realiseren.' Nederlandse oogartsen en Optometristen reizen regelmatig als vrijwilliger naar deze landen om daar te helpen.
Respect Eye Care Foundation werkt sinds 1985 aan de oogheelkundige zorg in ontwikkelingslanden. Met succes. Geen prestige projecten, maar noodzakelijke zorg, dicht bij de mensen, met respect voor de andere cultuur en in samenwerking met locale medewerkers. 'Daarom werk ik met plezier al vele jaren als oogarts-vrijwilliger voor Eye Care Foundation', aldus dr. van der Windt.
Dr van der Windt onderzoekt patiënt in Vietnam
Effectieve hulp Voor € 35 kan iemand met staar geopereerd worden en voor € 10 euro wordt een goede bril aangemeten. Eenvoudige en goedkope maatregelen, maar voor mensen in Nepal of Laos onbetaalbaar. Eye Care Foundation helpt met staaroperaties, het aanmeten van brillen, het geven van voorlichting, het opleiden van lokaal medisch personeel en met het doneren van medische apparatuur. Zo krijgen mensen niet hun alleen hun zelfstandigheid terug, maar wordt er ook gewerkt aan goede oogzorgvoorzieningen die voor iedereen bereikbaar zijn.
Giro 5 25 25
www.geeteenlens.n
ANBI
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 29 augustus 2011
Ad Valvas | 424 Pagina's