Vrije Universiteitsblad 1956 - pagina 48
het ziekenhuis buiten de exploitatierekening kan worden gehouden, het eigen aandeel in de bouwkosten wel ongeveer verzekerd, zodat daarover geen grote zorgen meer behoeven te bestaan. Wel zal, en daarop dient nu reeds met nadruk te worden gewezen, bij het investeren van het gehele kapitaal der Vereniging, de jaarlijkse bate aan intrest uit de exploitatierekening verdwijnen. De reeds gememoreerde sterk stijgende uitgaven benevens de met zekerheid te verwachten rentederving stellen de noodzakelijkheid van een intense actie tot contributieverhoging wel duidelijk in het licht. Een belangrijk voordeel is daarbij, dat thans alle krachten op deze vermeerdering van de gewone jaarlijkse inkomsten kunnen worden geconcentreerd en dat op geen onderbreking van het gewone werk door geldinzamelingen voor bijzondere doeleinden, welke in de laatste 30 jaren meermalen nodig waren, behoeft te worden gerekend.
Directeuren wekken alle medewerkers ook bij dezen met aandrang op, alle krachten in te spannen, opdat de zegen over de Vrije Universiteit in de uitbreiding niet tot ernstige moeilijkheden voor haar instandhouding zal leiden. Besluit Zo bracht 1955 voor de Vrije Universiteit vreugde en moeite. En te midden van dit alles worden wij geroepen verder te gaan op de weg die God ons met betrekking tot de Vrije Universiteit wijst. Een weg waarop ons de moeiten en zorgen niet zullen worden gespaard en die wij slechts onder voortdurend vallen en opstaan kunnen begaan, waarbij wij echter mogen blijven steunen op Gods genade. En indien wij blijven leven uit deze genade en in gehoorzaamheid aan het gebod dat in deze genade ligt besloten, mógen wij vol goede moed verder gaan in de zekerheid, dat God het ons zal doen gelukken.
Restanten bundel interfacultaire voordrachten I. Bnndel 1948/49 Inhoud: Prof Dr. G. Aalders Prof. Dr. H. Smitskamp Prof Mr. "W. F . de Gaay Fortman Prof Dr. J . F . Koksma Prof. Dr. Z. W. SneUer
Het scheppingsverhaal Nationalisme Ordening en zelfbeschikking De taal der wiskunde Het communisme in Rusland
2. Bundel 1949/50 Inhoud: Prof Dr. Prof. Dr. Prof. Dr. Prof. Dr.
G. C. Berkouwer A. Sizoo H. Dooyeweerd G. J. Sizoo
Wat Wat Wat Wat
is is is is
theologie philologie rechtswetenschap natuurkunde
-
3. Bundel 1950/51 Inhoud: Prof Mr. N. Okma Prof. Dr. J. Coops Prof Dr. G. Kuiper Prof Dr. T. P. v. d. Kooy Prof. Dr. R. Schippers
Recht en maatschappij Chemie en maatschappij Taal en maatschappij Economie en maatschappij Theologie en maatschappij
Aan het V.U. bureau verkrijgbaar ad. f. 1,— per bundel: bij aankoop van drie bundels ineens f. 2.50. Na ontvangst van giro-overschrijving (postrekening 6327) of postwissel aan het Bureau Keizersgracht 166, met opgave van verlangde nummer (s) volgt franco toezending.
2602
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zondag 1 januari 1956
VU-Blad | 116 Pagina's