Verschil in terminologie.
Amsterdam, 20 April 1906.
Wegens de Paaschdrukte konden we een vorig maal niet terugkomen op het antwoord, dat Ds. Littooy in het Zeeuwsche Kerkblad ons gaf.
Uit zijn nadere toelichting blijkt, dat onze Zeeuwsche nestor met „toestandsverandering" bedoelt de subjectieve toeeigening van de weldaad der rechtvaardigmaking.
Al is deze terminologie nu wel eenigszins ongewoon, toch willen we over een verschil in terminologie niet strijden. Hoofdzaak is, dat we in de zaak zelve akkoord gaan. En we voldoen gaarne aan den wensch van Ds. Littooy door te verklaren, dat we a deze toelichting volkomen voldaan zijn.
Trouwens, Ds. Littooy heeft zelf wel geoeld, dat onze critiek allerminst ten doel ad hem onaangenaam te zijn. We wilden alleen een misverstand voorkomen, dat allicht uit zijn artikelen kon geboren worden. Maar het doel van zijn artikelen had onze hartelijke sympathie.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zondag 22 april 1906
De Heraut | 4 Pagina's